Марківська районна рада

Підведення підсумків розвитку футболу у Марківському районі за 2016 рік

4 січня зібралися разом всі, хто спільними зусиллями будує футбол на Марківщині з нагоди підведення підсумків розвитку футболу у Марківському районі за 2016 рік.

Цей день зустрів тих, хто захищає футбольну честь на полі, хто умови покращує для розвитку і хто по-справжньому вірить в команду Марківщини.

Серед запрошених гостей були – голова районної ради – Андрій Лигута, голова Марківської районної державної адміністрації – Віктор Чернік,голова селищної ради Ігор Дзюба, голова Луганської федерації футболу – Віктор Безрук та  голова районної федерації футболу Володимир Личман.

Також присутні були голови сільських рад, представники агрофірм, які доклали найбільше зусиль за рік для розвитку футболу.

Після вітальних слів перших керівників району Почесною грамотою від райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок в розвиток футболу в Марківському районі було нагороджено Віктора Безрука.

Грамотами Луганської обласної федерації футболу нагородили ветеранів футболу – Юрія Зубрицького та Сергія Білика.

Також знайшли своїх господарів нагороди кращих гравців команди «Нива» 2016 року.

Кращим півзахисником став капітан команди – Олександр Білик. Кращий захисник – Володимир Білокобильський, кращий воротар – Микола Комісаренко. Бомбардир року – Максим Тищенко. У номінації «Відкриття року» переміг Сергій Гура.

До речі, для визначення кращих гравців «Ниви» було враховано думку суспільства. Для цього протягом місяця в соціальній мережі «Вконтакті»  «ОФІЦІЙНОЮ ГРУПОЮ МАРКІВСЬКОГО ФУТБОЛУ»  було проведено опитування.

Також серед нагороджених були очільник фан-клубу команди Марківщини – Сергій Хорошевський та прес-секретар «Ниви» - Вікторія Кліщова.