Марківська районна рада

Підтримка команди - шлях до перемоги!

Підтримувати футбольну команду потрібно на стадіоні. Адже, неперевершена атмосфера футболу не може зрівнятися з домашнім переглядом по телевізору, навіть у прямому ефірі.

Тому велика кількість вболівальників в Марківці зазвичай не пропускають матчі з участю "Ниви". Бо всі знають, на скільки важлива підтримка, коли доводиться захищати честь району.

Серед вболівальників зокрема Марківського футболу є представники, котрі, маємо надію, незабаром стануть достойною зміною нинішнього складу.

Давид та Назар Ульченко - сини гравця під незмінним 8 - Івана Ульченко, майже завжди присутні на будь-яких змаганнях з участю "Ниви". Для них важливим є спостерагати за грою всіх футболістів. Вони є для них і прикладом, і авторитетом. Та, і звичайно ж, така підтримка завжди впливає на головного для них гравця - батька Івана. Здається, він спокійніше себе почуває на полі, якщо серед глядачів є Давид та Назар.

І не може не радувати той факт, що старший син Давид вже показує певні результати на змаганнях серед юнаків, а Назар готується також стати футболістом, рівень якого буде точно помітний починаючи з району. Та вже зараз у будь-який момент готовий бути заміною батькові у грі.

Такі вболівальники показують нам, що футбол важливий не тільки на території стадіону, а на рівні родинних взаємин. І якщо ж вже молоде покоління вірить в команду Марківщини, то за майбутнє команди можна бути спокійними.

А  4 вересня, Іван Ульченко відзначив свій День народження. Гравці збірної футбольної команди Марківського району "Нива" бажають Івану якомога більше результативних моментів як на полі, так і в житті. Нехай футбольна наснага ніколи не згасає, а підтримка родини як сьогодні тільки зміцнюється з роками.

Велика вдячність за не один рік в команді Марківського району. Нехай у подальшому якомога частіше своєрідна гра та невичерпна сила духу радують всіх під час матчів.

Успіху та всього найкращого в житті!!!

Вікторія Кліщова - прес-секретар команди "Нива"