Марківська районна рада

Футбольна команда «Нива» (Марківка) зіграла з представниками ЛВУМГ в рамках проведення відкритого чемпіонату Новопсковського району з міні-футболу

Отже, 29 січня футбольна команда «Нива» (Марківка) зіграла з представниками ЛВУМГ в рамках проведення відкритого чемпіонату Новопсковського району з міні-футболу.

Першими рахунок відкрили марківчани. Забив гол Микола Рипало. Але надалі перевага у грі залишалася за суперниками. Спочатку рахунок 1:0 став 1:1, потім 2:1. А третій м'яч в воротах здавалося взагалі віддалив команду Марківщини від перемоги.

Але надалі, взявши на себе гру, капітан Олександр Білик все ж таки зміг перевести хід матчу в потрібний напрямок. І дякуючи цьому рахунок став вже 3:2.

Далі Микола Рипало влучив до воріт, чим і зрівняв рахунок.

Переможний гол належить Максиму Тищенко.

Отже, рахунок 4:3 – перемога команди Марківщини.

Даний матч ще раз доводить, що не потрібно боятися брати на себе гру. Адже саме цей момент може вирішити яким буде результат матчу. Достойні суперники завжди примушують боротися більше, тим самим удосконалювати самого себе.

І, напевно, ніколи не варто виходити на поле з думками про поразку. Не завжди результат першої частини матчу остаточний. Це черговий раз довела наша марківська «Нива».

Дякуємо за боротьбу, за перемогу, дякуємо за футбол.

ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!!