Марківська районна рада

Футбольний матч "Нива" (Марківка) - "Газовик" (Новопсков)

20 серпня 2016 року Новопсковщина приймала марківську «Ниву». Цього разу свою футбольну перевагу продемонстрував «Газовик».

Вже перший тайм гри завершився з рахунком 4-0, на користь господарів поля. Здавалося, вже відпрацьовані атаки «Ниви», чомусь так і не завершувалися логічним фіналом.

У другому таймі «Газовик» знову був більш зібраним. І як результат цьому ще два очки.

Від «Ниви» ж тільки два голи за гру. Змогли влучити до воріт суперника Роман Демко та Максим Тищенко. Кінечний результат зустрічі «Газовик» (Новопсков) – «Нива»(Марківка) – 6-2.

Але це не стане приводом для меншої підтримки збоку вболівальників команди Марківщини. Адже, інколи невдачі є своєрідним натхненням у подальших іграх. Можливо, остання гра вкаже на деякі недопрацювання команди Марківського району, які будуть взяті до уваги під час тренувань. Шлях до удосконалення команди лежить і через програші, і через невдачі. Тим паче, що нинішній склад сформовано не так давно.

Та ми як завжди, продовжуємо вболівати за футбол нашого району. І, звичайно ж, за будь-яких обставин – ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!!