Марківська районна рада

Футбо займає особливе місце у житті кожного гравця

У 1988 році 06 березня в селищі Марківка народився нинішній правий півзахисник футбольної команди Марківського району «Нива» - Дмитро Андрієнко.

Напевно, як переважно більшість молодого покоління Марківщини, Дмитро з дитинства віддав перевагу футболу.

Будучи учнем Марківської загальноосвітньої школи №2, Дмитро Андрієнко мав високі показники у футбольній майстерності. Вже з шкільного віку спортивні наставники відмічали його емоційну стриманість та порядність. Адже, не зважаючи на те, що подібними спортивними вміннями можна й похизуватися, Дмитро просто застосовував їх в потрібному напрямку, не бажаючи щось комусь довести.

Також під час навчання у школі почав проявлятися стійкий характер та витримка Андрієнка. Не зважаючи навіть на віддаленість, він разом зі своїми друзями постійно відвідував тренування в ДЮСШ. Де вів заняття Микола Рипало.

Після закінчення школи, було навчання в Марківському аграрному професійно-технічному ліцеї. А згодом пішов на службу до прикордонної частини «Марківка». Напевно, з таким характером іншу професійну долю для Дмитра важко підібрати.

Але футбол в житті Андрієнка завжди мав і має своє дуже особливе місце. Кожну поразку команди Дмитро, здається, сприймає як свою. Будь –які внутрішні негаразди в «Ниві» суттєво відображаються на особистому настрої гравця. Мабуть, як і для багатьох футболістів, що входять до складу команди Марківщини.

Сам Дмитро Андрієнко вже на протязі не одного року у складі збірної команди району. Тому дивуватися тому, що для нього так важливо все, що з нею пов'язано, мабуть не варто.

Але є один момент, котрому без сумніву, по доброму заздрять деякі представники «Ниви». Протягом не одного року на трибунах за Дмитра вболівають дружина, донька, сестра та двоюрідні брати. Маючи таку кількість безперечно відданих вболівальників, виступати на полі проти суперника значно простіше.

Так для Дмитра Андрієнка команда «Нива» є футбольною сім'єю. Та  завжди, за будь-яких обставин перш за все ставить свою власну сім'ю. І це ще одна риса дуже відкритої та чесної людини. Для якої завжди на першому плані взаємоповага як в родині, так і в команді.

                                                           

    Вікторія Кліщова - прес-секретар команди "Нива"