Марківська районна рада

"Фан - клуб 2016"

             

Той, хто звик стежити за футбольним життям збоку, мабуть, вважає, що для продуктивної гри достатньо мати зручну форму, якісне поле та час на тренування. Але не менш ніж зручна форма, для будь якої футбольної команди важливою є й атмосфера, яка панує під час матчу. Саме підтримка з трибун дуже часто відіграє чи найважливішу роль під час вирішальних моментів на полі.

Вже на протязі п'яти місяців фан-клуб марківського футболу на чолі з Сергієм Хорошевським віддано підтримує районну команду «Нива».

П'ять місяців тому «Нива» вперше відчула досить вагому підтримку збоку молодшого покоління прихильників місцевого футболу. Тоді на трибунах зібралися ті, хто вірить в команду й кому не байдуже футбольне життя нашого району.

Під керівництвом Хорошевського під час кожного матчу за участю «Ниви» лунають гасла підтримки, які мають відносно великий вплив не тільки на гравців, а й на всіх оточуючих навколо. І, звичайно, традиційно на стадіоні завжди майорить прапор, котрий символізує й кольори форми команди і єдність та відданість всієї футбольної спільноти на Марківщині.

Зараз, хто помітив, у напрямку вітру розвивається два чорно-білі прапори. Своєрідна зношеність одного з них вказує на те, що разом зі своїм господарем він пройшов не один матч задовго до фан-клубу та й задовго до формування нинішнього складу команди.

Чорно-білий стяг власноруч зшив Сергій Хорошевський. Котрий все своє життя є затятим вболівальником футболу.  Саме чорно-біла символіка була обрана через те, Сергій є прихильником футбольної команди «Зоря»(Луганськ). І неодноразово на Луганському стадіоні «Авангард» майорів напис «Марківка».

А потім, якось так склалося, що й форма команди Марківщини стала складатися саме з чорно-білого матеріалу. Тому цей прапор став ще одним предметом підтримки та символікою команди «Нива».

Зараз на трибунах збирається молодше покоління футболістів, котрі завжди вболівають за футбол, вболівають за команду, вболівають за Марківщину…

Дивлячись на цих майбутніх представників району на полі, за долю спортивного розвитку нашого краю стає трохи спокійніше. Адже дуже важливо так як вони вірять в команду, не зважаючи навіть на те, що іноді рахунок не на користь «Ниви».

І нехай оновлений чорно-білий прапор команди буде символом нових перемог. Бо з подібною підтримкою вони обов'язково будуть.

Хотілося б, щоб склад теперішніх вболівальників «Ниви» весь час поповнювався. І ці представники разом з чорно-білим знаменом й надалі продовжувати демострувати всім відданість та згуртованість футбольної Марківщини.

А на даний момент серед активних представників фан клубу найчастіше помітні: Холошин Владислав, Радченко Максим, Ткаченко Ігор, Єфіменко Назар, Глинка Ілля, Меженський Максим, Орлянський Євген, Алексєєв Руслан, Баканов Данил, Шелегеда Руслан, Дяков Владислав, Шевченко Костянтин, Гурин Максим, Скляр Іван, Булименко Олександр, Шпак Валентин.

Команда «Нива» дуже вдячна за безперервну віру в команду. Навіть на відстані відчувається постійна підтримка, котра не рідко призводить до по справжньому важливих результатів.

Вікторія Кліщова – прес-секретар команди «Нива»