Марківська районна рада

18 грудня 2016 марківська «Нива» в рамках проведення відкритого чемпіонату Новопсковського району з міні-футболу, зіграла з командою «Промінь-2» (Новорозсош)

Для багатьох останній день тижня це вихідний та можливість відпочити від робочий буднів. А для вболівальників команди Марківщини та її гравців неділя – це, в першу чергу, день футбольних зустрічей.

18 грудня 2016 марківська «Нива» в рамках проведення відкритого чемпіонату Новопсковського району з міні-футболу, зіграла з командою «Промінь-2» (Новорозсош).

Зіграними атаками та відпрацьованими манерами випробовували один одного суперники. І результаті чого влучні удари не раз перевіряли підготовку воротарів обох команд.

Та кінцевий результат зустрічі «Нива» (Марківка) – «Промінь-2» (Новорозсош) – 4-5. Цього разу марківчани з не великим розривом, на жаль, поступились суперникам.

Голами з боку «Ниви» під час гри відзначились – Микола Рипало, Володимир Білокобильський, Андрій Ткаченко, Олександр Білик.

Але результат гри ніяк не вплинув на відношення вболівальників до «Ниви». Нехай цей програш буде останнім у цьому році. Адже наступні  матчі відкритого чемпіонату Новопсковського району з міні-футболу відбудуться 18 січня 2017 року. Очікується зустріч команди Марківщини з «Білокуракіно-2».

Нехай наступні футбольні змагання будуть ще більш продуктивними.

Наснаги та впевненості у грі!

ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!!

Вікторія Кліщова – прес-секретар команди «Нива»