Марківська районна рада

Матч між командами "Нива" (Марківка) - "Шахта ім. Мельнікова" (Лисичанськ)

6 травня на стадіоні "Нива" в Марківці пройшов матч між командами "Нива" (Марківка) - "Шахта ім. Мельнікова" (Лисичанськ).
Сьогоднішню гру було розпочато відразу з напруженої боротьби, яка тривала протягом всього часу.
Гольові моменти та атаки були у такій кількості з боку обох команд, що важко точно порахувати. Та і чітко визначити на чиєму боці була перевага на полі так і не вдалося. Мабуть, через рівність сил перший тайм було завершено з не відкритим рахунком. 
Другу частину протистояння між командами "Нива" та "Шахта ім. Мельнікова" можна відзначити як ще більш напружену та насичену на гольові моменти, а також можна відмітити, що й жорстокість з боку гравців обох команд стала більше проявлятися. Але, в результаті і у другому таймі рахунок так і не було відкрито.
Тому після завершення основного часу, гравці розпочали гру за додатковим - два тайми по 15 хвилин.
Додатковий перший тайм знову було завершено без єдиного забитого голу. І не тільки трибуни стали вже хвилюватися...
А ось другий додатковий тайм став не те що вирішальним, а де що цікавим та не зрозумілим.
"Шахта ім. Мельнікова" відправила до воріт "Ниви" гол.
Хто був присутнім на матчі - зрозуміє про що йде мова... А всім іншим доводимо до відома, що даний гол було допущено через помилку чи, можливо, бачення головного судді гри.
Стосовно цього випадку команда Марківщини, а також всі, хто був присутнім на стадіоні "Нива" вбачають некомпетентним та непрофесійним обслуговування суддійської бригади. Можливо, хтось може вирішити, що "Нива" вважає свого сьогоднішнього суперника сильнішим і тому таким чином намагається виправдати свою поразку. Але ні. "Нива" завжди поважає суперника, а коли він має більш професійний рівень- поважає вдвічі більше. Хоча сьогодні сили справді були рівними.
Але не в тому річ...
Ми згодні на програш тільки в тому випадку, якщо він є чесним... 
Щиро дякуємо гравцям за дійсно достойне протистояння. Ми були поруч з вами кожну хвилину і хвилювалися за вас безперервно...
Сьогодні ми не вважаємо "Ниву" переможеною!!!! Всі бачили, що на полі у команди Лисичанська був достойний та витривалий суперник. Ми пишаємося вами, ми пишаємося вашою грою!
ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!! ПІДТРИМУЄМО "НИВУ" ЗАВЖДИ!!!