Марківська районна рада

Виховний захід : «Насильство, як глобальна проблема людства»

Вважають, що будь-яка ситуація насильства не є випадковою для жертв. Найчастіше вона підготовлена всією історією життя людини, яка тягнеться з дитино-батьківського етапу взаємин, коли формується основа майбутнього індивіда. А діти тим часом виростають, не усвідомлюючи, що в них проблема. Хлопці, за батьковим прикладом, стають агресорами у власній сім’ї, а дівчата підсвідомо виходять за них заміж. Таким чином коло замикається, а практика насильства триває, але тепер вона стає вже жорсткішою та нелюдською.

Насильство можна сміливо називати не новою, проте глобальною проблемою людства на черговому етапі розвитку. Нашою спільною метою має стати припинення поширення міжперсональної, насамперед родинної, агресії, адже вона згубно впливає не лише на окремі особистості, а й на суспільство загалом, на рівень культури нації, на рівень культури в наших сім’ях.

         З метою ознайомлення з видами насильства та попередження їх проявів в сім’ях, 05.09.2016 року в Марківському РВКВІ, для осіб, які перебувають на обліку було проведено виховний захід на тему: «Насильство, як глобальна проблема людства».