Марківська районна рада

Правила гігієни

Однією з наук, що займається вивченням впливу зовнішніх факторів на організм людини, є гігієна. Кожна особа повинен на дотримуватися правил особистоїгігієни. Здоров'я і правильний розвиток залежать  від оптимального гігієнічного догляду за собою.

Дотримання особистої гігієни зводиться до слідування ряду правил, які розроблені для утримання організму в здоровому стані. Вони стосуються догляду за шкірними покривами тіла, за волоссям, порожниною рота, статевими органами.

Крімцього,особиста гігієна передбачає правила застосування предметів індивідуального користування, таких як білизна, взуття, одяг,стан приміщень, що також повинно відповідати санітарним нормам.

В силу того, що на стан нашого здоров'я впливають не тільки біологічні і фізичні, а й психологічні чинники, лікарі-гігієн розглядають питання, що стосуються режимів праці та відпочинку людини, її раціону, добового розпорядку, тривалості сну і т. д.

З метою дотримання  особистої гігієни, з осудженими було проведено захід на тему : «Правила особистої гігієни» з цілю профілактики несприятливих впливів зовнішніх факторів на організм, а також створення сприятливих умов для збереження здоров'я.