Проведено захід на тему : « Самоповага та самовпевненість»
26 жовтня 2016 року в Марківському РВ КВІ з засудженими було проведено захід на тему : « Самоповага та самовпевненість».
Мета заходу – формувати в клієнтів пробації самоповагу та впевненість в різних ситуаціях та з різними людьми.
Самоповага не дається людині від народження . Частіше відчуття власної гідності засвоюється на основі копіювання зразків, приходить в результаті усвідомленень чи навіювань з боку оточуючих або в результаті навчання та виховання.
Якщо в ідеальному образі ведеться здоровий спосіб життя - активність, фізичні навантаження, здорове харчування, режим дня, душевна гармонія, і в реальному житті здійснюється це ж саме, то самоповага росте. Ніхто не поважає людину, яка сама себе не поважає. Ми самі ставимо на собі печатку із позначенням нашої ціни і не повинні чекати, щоб нас оцінили вище цього.
Всі великі люди відрізнялися значною самовпевненістю, яка була вираженням сильного їх довіри до своїх здібностей. Данте передбачав власну славу. Ріхард Вагнер сказав після першого музичного свята в Байретом знаменні слова: «Тепер у них є музика».
Самовпевненість дає людині мужність в його прагненні вперед. По вірі людини в самого себе можна зробити висновок, що він знаходиться на висоті становища.
Без віри в себе не може бути примушений вірити в тебе інших, не можна проводити своїх думок, не можна залучати до себе потрібних осіб та обставини, іншими словами - не можна нічого виконувати.
Люди вірять тому, хто вірить собі, цінують того, хто цінує себе. Тому віра в себе, в свою силу, свій творчий хист, в плани і бажання повинна пронизувати всі настрої наші, всі наші думки.
Шеллінг говорив: «Людина, що усвідомлює, що він представляє, буде відчувати себе таким, яким він повинен бути; за теоретичним самоповагою незабаром слід і практичне ».
«Впевненість в собі здатна творити такі ж дива як і віра в Господа Бога » Автор Оноре де Бальзак.