Марківська районна рада

У Марківському відділі Старобільської місцевої прокуратури відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

У Марківському відділі Старобільської місцевої прокуратури

відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів.

 

17.07.2017 у Марківському відділі Старобільської місцевої прокуратури Луганської області під головуванням керівника Старобільської місцевої прокуратури Бєлянського А.М.  за участю керівництва районної ради, відділу поліції, служби безпеки, відділу прикордонної служби «Марківка», відділу з питань пробації та представника прокуратури Луганської області проведено координаційну нараду щодо стану протидії злочинності та корупції на території району за підсумками роботи за перше півріччя 2017 року.

Упродовж наради підведено результати спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії корупції та злочинності на території району за перше півріччя поточного року.  

Учасниками заходу відзначено, що організація скоординованої роботи та об’єднання зусиль усіх правоохоронців є головною метою наради, адже за цим стоїть усвідомлення пріоритетності завдань, пов’язаних із забезпеченням законності та правопорядку, надійним захистом прав і свобод громадян у поточному році.

Упродовж 2017 року на території району не скоювались такі злочині, як  грабежі, розбої, хуліганства, тяжкі тілесні ушкодження, що потягли смерть потерпілого.

Під час виступу керівник місцевої прокуратури звернув увагу учасників наради на посилення роботи щодо виявлення та профілактики корупційних правопорушень, правопорушень у земельній сфері.

Окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це вжиття додаткових заходів щодо профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень проти власності, в тому числі, окремо наголошувалось на протидію шахрайствам, пов’язаних з використанням електронних платіжних систем чи терміналів самообслуговування банківських установ, протидія кримінально-караній корупції під час використання бюджетних коштів, у сфері земельних правовідносин, профілактика дитячої злочинності.

З доповідями виступили начальник Марківського відділу місцевої прокуратури Романенко О.В., голова Марківської районної ради Лигута А.К., виконувач обов’язків начальника Марківського ВП ГУНП в Луганській області Рогойський П.І., начальник ВПС «Марківка» Шевчук В.В., начальник сектору Марківського МРВ УСБУ Соловйов Є.В., начальник Марківського районного відділу з питань пробації Капля Т.М.

За підсумками наради визначено низку спільних скоординованих заходів правоохоронців, спрямованих на профілактику злочинів, підвищення ефективності протидії проявам корупції, злочинності на території Марківського району.

 

 

Заступник керівника

Старобільської місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                             О. Опанасюк