Марківська районна рада

На Луганщині судитимуть посадовця Марківської РДА за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм становищем

На Луганщині судитимуть посадовця Марківської РДА

за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання

службовою особою своїм становищем

Марківським  відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191 КК України)

Розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2017 років начальник одного з підрозділів Марківської районної державної адміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з підлеглими працівниками, умисно з корисливих мотивів, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів здійснила розтрату бюджетних коштів.

Наразі Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури направлено до суду обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 191 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років, або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

 

Виконувач обов’язків

начальника Марківського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Луганської області

молодший радник юстиції                                                       Б. Постолянюк