Марківська районна рада

Недобросовісне ведення особистого селянського господарства

Недобросовісне ведення особистого селянського господарства

 

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному правопорушенні, за фактом самовільного зайняття земельних ділянок особливо цінних земель державної форми власності, загальною площею 3,5465 га (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що за період з 2013 по 2016 рік, місцевим мешканцем в ході ведення особистого селянського господарства, вчинено протиправні дії пов’язані з обробкою земельних ресурсів, вирощуванням та збиранням на них сільськогосподарських культур, які розташовані на території загально- зоологічного заказника місцевого значення «Гераськівський» в межах Гераськівської сільської ради Марківського району.

Вироком Марківського районного суду правопорушника визнано винним та засуджено до покарання у виді 1 року позбавлення волі з встановленням, на підставі ст. 75 КК України, іспитового строку 1 рік.

Поряд з іншим, після набрання вироком законної сили, в порядку цивільного судочинства, вирішуватиметься питання щодо відшкодування завданих збитків державі.

 

Довідково: санкція ч. 2 ст. 197-1 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.