Марківська районна рада

Марківський відділ Старобільської місцевої прокуратури продовжує наглядати за дотриманням прав затриманих

Марківський відділ Старобільської місцевої прокуратури продовжує наглядати за дотриманням прав затриманих

Конституцією України закріплено, що людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

З огляду на вищевикладене, Старобільською місцевою прокуратурою постійно здійснюється нагляд за додержанням вимог діючого законодавства та за дотриманням прав людини у місцях несвободи.

Так, протягом 2017 року Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури постійно здійснювались перевірки ізолятору тимчасового тримання №4 Головного управління Національної поліції в Луганській області та місця тимчасового тримання відділу прикордонної служби «Марківка».

За результатами проведених перевірок Марківським відділом спрямовано 9 вказівок про усунення порушень вимог законодавства щодо тримання затриманих осіб у місцях несвободи, 7 з яких на теперішній час розглянуто та до відповідальності притягнуто 5 осіб.

В подальшому Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури постійно будуть вживатись заходи щодо відновлення прав затриманих громадян та попередження порушень їх Конституційних прав.

 

Виконувач обов’язків

Начальника Марківського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Луганської області

молодший радник юстиції                                                                                                                Б. Постолянюк