Марківська районна рада

ч.1 ст. 364 КК України

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно одного депутата з сільських рад Марківського району за фактом зловживання службового становища, службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам потерпілого неповнолітнього за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України.

Встановлено, що посадовець затвердив мирову угоду, яка призвела до позбавлення права на спадкування потерпілому неповнолітньому.

Вироком суду вказану службову особу визнано винною та засуджено до покарання у вигляді двох років обмеження волі з випробуванням строком на один рік, штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 4250 (чотири тисячі двісті п’ятдесят) гривень, із позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій строком на один рік.