Марківська районна рада

Робота депутатів в Марківській районній раді від парторганізації «ВО «Батьківщина» за звітний період

Робота депутатів в Марківській районній раді

від парторганізації  «ВО «Батьківщина» за звітний період.

 

       Зараз Марківський районний партосередок ВО «Батьківщина» в Марківській  районній раді представлений чотирма депутатами.

     Сьогодні я зосереджу вашу увагу на діяльності депутатів районної ради: Тетяни Абросімової, Сергія Григоренко, Людмили Рипало (Жмурської) а також моїй – Світлани Вольвак, бо відповідно до статті 10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» ми повинні інформувати виборців про свою роботу.  

     Всього у звітному періоді проведено 12 пленарних засідань сесій районної ради, на яких прийнято 230 рішень. Наші депутати брали активну участь у пленарних засіданнях, були відсутні тільки з поважних причин. Діяльність наша спрямована перш за все на вирішення питань економічного, соціального і культурного розвитку району та стабілізацію суспільно-політичної ситуації. Депутати від політичної партії «Батьківщина» брали активну участь в обговоренні питань розподілу бюджетних коштів, вносилися пропозиції та обговорювалися прийняті до виконання проекти по енергозбереженню, капітальному ремонту закладів медицини, освіти, культури і спорту.

      Кожний з депутатів від «Батьківщини» є членом певної депутатської постійної комісії в районній раді: Вольвак С.О. - секретар постійної комісії з питань економічного і соціального розвитку, бюджету та фінансів; Григоренко С.О.- голова постійної комісії з земельних питань; Рипало Л.І. – голова постійної комісії з питань законності, діяльності депутатів та інформації, а Абросімова Т.П. – член цієї комісії.

      За звітний період проведено всього 51 засідання постійних комісій, із них 27 засідань бюджетної комісії. Розглянуто – 261 питань по прийняттю районного бюджету, розподілу бюджетних коштів, субвенцій, дотацій, питання прийняття і виконання Програм економічного і соціального розвитку, надання в оренду приміщень комунальної власності, тощо.

       Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» депутатами районної ради   проводився прийом громадян. Більшість звернень торкалися земельних питань, сприянню виділення коштів для проведення ремонту. Також люди скаржились на високі тарифи на газ, електроенергію та комунальні послуги, на незадовільний стан доріг, просили матеріальної допомоги та сприяння в придбанні твердого палива (дров). Депутати від «Батьківщини» ініціювали звернення до Президента України, КМУ та голови ВР з протестом та вимогою рішення про зупинення підвищення тарифів на природний газ, електроенергію і приведення їх у відповідність до попередніх розрахунків та про накладення мораторію на підвищення комунальних послуг, в тому числі на водопостачання і стоки. А також низку звернень по іншим важливим питанням.

      Завдяки наполегливості депутата поступово вирішуються питання придбання оргтехніки та будматеріалів для Сичанської ЗОШ І-ІІІ ст. Прийняті рішення про допомогу у будівництві водопроводу, а також поточного ремонту у ФАП с. Веселе. Були придбані  новорічні подарунки у школи сіл Кризьке, Веселе та Кабичівка. Надана допомога Кризькій ЗОШ І-ІІІ ст. у придбанні класної дошки для молодших класів. Кризькій бібліотеці Тетяна Абросімова допомогла в оплаті інтернету, а Гриоренко Сергій піклувався взимку про очищення  доріг від снігу на території  округу.

     Депутати від «Батьківщини» брали активну участь у масових заходах та культурному житті району. Проводилися заходи по прибиранню території в центрі селища «Чисте довкілля». Вшановували людей похилого віку та ветеранів праці з врученням подарунків. Завжди шанованими гостями депутати є на урочистих лінійках в школах району, присвячених першому і останньому дзвонику з врученням подарунків. Вітають виборців зі святами в газеті «Вісті Марківщини».

     За активну громадську позицію і вагомий внесок у розвиток добробуту району та з нагоди Дня Конституції України,  Дня Незалежності України троє депутатів нагороджені Грамотами Марківської районної державної адміністрації та районної ради, а за багаторічну працю, відданість своїй професії, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Григоренко С.О. отримав грамоту Луганської обласної державної адміністрації.

     Сподіваюся на подальшу конструктивну роботу депутатів в районній раді. Бажаю всім нам злагодженості дій, бо тільки разом можна змінити на краще життя в Марківському районі.

 

З повагою, Вольвак Світлана- голова Марківської РПО «ВО «Батьківщина», депутат районної ради