Марківська районна рада

Попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод. ДТП за участі водіїв двоколісних транспортних засобів.

 За 7 місяців поточного на Луганщині зареєстровано 202 ДТП з постраждалими, (в той час же у 2015 р. – 153 ДТП), у яких 19 осіб загинуло (2015 рік – 26) та 270 – отримали тілесні ушкодження (2015 рік – 175). Основними причинами дорожньо-транспортних пригод є керування транспортними засобами у стані сп’яніння та  перевищення безпечної швидкості руху. 
        Станом на 15.08.2016 року на території Марківського р-ну спостерігається незначне зниження дорожньо-транспортних пригод. Загальна кількість ДТП в порівнянні з минулим роком зменшилась з 7 до 4 дорожньо-транспортних пригод, в  2015 рік зареєстровано 4 дорожньо-транспортних пригоди з постраждалими в яких 6 осіб травмовано та 3 загинуло, в порівнянні з 2016 р. 2 таки автопригоди, 2 громадянина травмовані та 0 загиблих, в 2016 році спостерігалось зниження кількості загиблих з 3 до 0, а травмованих знизилось з 6 до 2 учасника дорожнього руху.                                                                                                               
    Також відділ національної поліції інформує, що протягом 7 місяців п.р. працівниками поліції було виявлено 920 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Відділ національної поліції закликає громадян бути дисциплінованими та дбати про безпеку на дорозі. Та нагадуємо, 7 липня Верховна Рада прийняла закон про посилення адміністративної відповідальності за водіння в нетверезому вигляді, в стані наркотичного сп'яніння або під впливом лікарських препаратів. 25 липня його підписав президент Петро Порошенко. Закон опублікований в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" 26 липня і починає діяти з дня, наступного за днем його опублікування. Відтепер за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, каратимуть штрафом 10200 гривень і позбавленням права керування всіма видами транспортних засобів строком на один  рік. До цього дня штраф за п'яне водіння становив 3400 гривень. За повторні порушення передбачені ще більш суворі покарання: 20 400 гривень і 40 800 гривень за другу і третю спробу сісти п'яним за кермо. При цьому водіїв будуть додатково карати позбавленням прав на три роки та десять років відповідно. При цьому штраф за керування автомобілем для тих, у кого вилучили права, залишається колишнім - 510 гривень.
Сектор БДР Марківського ВП
ГУНП в Луганській області