Марківська районна рада

Поліція рекомендує водіям підготуватися до зміни погодних умов

Поліція рекомендує водіям підготуватися до зміни погодних умов

 

В осінньо-зимовий період водіям слід бути особливо уважними на дорогах і суворо дотримуватись Правил дорожнього руху.

Дорожні поліцейські рекомендують водіям підготувати транспортні засоби до зими, провести технічний огляд та усунути наявні недоліки. Подбати про своєчасну заміну гуми на «зимову».

Потенційно небезпечні ділянки на зимовій дорозі знаходяться в безпосередній близькості від світлофорів, в'їздів на головну дорогу на нерегульованих перехрестях, в районі зупинок та інших місцях, де транспорт пригальмовує, зупиняється або починає рух.

Дуже важливо не здійснювати на зимових дорогах різких маневрів, управляти на снігу і льоду треба плавно. Також не варто забувати про необхідність дотримання швидкісного режиму, дистанції та інтервалу між транспортними засобами.

Навіть незначні порушення Правил дорожнього руху можуть призвести до трагедії. Адже ні для кого не секрет, що при ожеледі збільшується гальмівний шлях, так і різке гальмування призводить до заносів транспортних засобів.

Особливо обережними на дорозі у цей період повинні бути водії-початківці, саме вони найчастіше потрапляють у ДТП при зміні сезонів, так як ще не володіють потрібними навичками керування автомобілем. При несприятливих погодних умовах їм краще залишити автівку вдома і скористатися громадським транспортом.

Необхідно пам'ятати, що від відповідальності й завбачливості кожного учасника дорожнього руху залежить безпека на дорогах!

 

Сектор  Марківського ВП ГУНП

 в Луганській області