Марківська районна рада

Районні змагання з  баскетболу серед юнаків та дівчат 7-9 класів

Переглядів: 432

Відповідно календарного плану спортивно-масових заходів Марківського району на 2018 рік та з метою пропаганди здорового способу життя серед підростаючого покоління, 18.04.2018 року в ДЮСШ відбулися районні змагання з  баскетболу серед юнаків та дівчат 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Побажати юним спортсменам перемоги та йти впевнено до своєї цілі, бути здоровими, спортивними та успішними завітали заступник голови Марківської районної ради Г.Д. Худик та заступник голови  райдержадміністрації І.Л. Копатько.

Під час змагань учні демонстрували професійність та спортивну наполегливість. У запеклій боротьбі серед юнаків  I місце здобула команда Бондарівської гімназії, ІІ місце – Марківської гімназії, ІІІ місце – Курячівської ЗОШ I – II ст. Серед дівчат I місце виборола команда - Марківської гімназії, II посіла команда Ліснополянської ЗОШ I – III ст. та III місце здобула команда  Бондарівської гімназії.

Абсолютним чемпіоном району з баскетболу серед юнаків та дівчат 7-9 класів стала команда Марківської гімназії, яка і отримала районний Кубок.

Команди - призери змагань нагороджені медалями та грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Щиро вітаємо команди та їх вчителів з перемогою і бажаємо успіхів у майбутньому!