Марківська районна рада

Районні змагання з баскетболу

Переглядів: 345

5 квітня відбулися районні змагання з баскетболу серед дівчат та юнаків 7-9 та 10-11класів загальноосвітніх закладів району, студентів Марківського професійного аграрного ліцею. Участь у заході прийняли найпалкіші прихильники цього виду спорту.
Головним суддею змагань був директор ДЮСШ Олександр Ткаченко.
Налаштовуючи спортсменів на продуктивну гру та бойовий настрій, до учасників турніру із вітальним словом звернулися заступник голови Марківської районної ради Галина Худик, завідуюча методичним кабінетом віділлу освіти райдержадміністрації Світлана Босенко, начальник відділу молоді і спорту райдержадміністрації Павло Якимчук. Вони побажали цікавої гри, здоров’я, здійснення мрій та нових спортивних досягнень.
За підсумками змагань у загальнокомандному заліку серед дівчат 7-9 класів перемогу святкувала команда Бондарівської гімназії. Друге місце посіла команда Ліснополянської ЗОШ I-III ст. , третє місце дісталося команді Веселівського НВК.
Серед команд хлопчаків 7-9 у загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Ліснополянської ЗОШ I-III ст .. Друге виборола команда Марківської гімназії, третє – команда Бондарівської гімназії.
Серед дівчат 10-11 класів місця розділили: I – Бондарівська гімназія, II – Марківська гімназія, III - Ліснополянська ЗОШ I-III ст..
Серед хлопців 10-11 класів перемогу здобула команда Бондарівської гімназії, друге місце посіла команда Марківського професійного аграрного ліцею, третє – команда Марківської гімназії.
Команди - переможці були нагороджені Кубками та медалями, грамотами районної ради та райдержадміністрації.
Вітаємо переможців та учасників змагань!