Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

Урочистості, присвячені Дню Конституції та Дню молоді України

25 червня 2017 року на площі біля районного Будинку культури відбулися урочистості, присвячені Дню Конституції та Дню молоді України. У святкуванні взяли участь голова Марківської районної ради А.К. Лигута, перший заступник, в.о. голови районної державної адміністрації С.М. Трубіцин,  селищний голова І.А. Дзюба, учнівська молодь, жителі та гості Марківщини.

З нагоди свята, з теплими словами вітання до присутніх звернувся голова райради А.К. Лигута та привітав усіх з Днем Конституції України та Днем молоді, побажав миру, добра, достатку, творчої енергії, наснаги, родинного тепла та щасливої життєвої долі.

Талановиту молодь Марківщини А.К. Лигута та С.М. Трубіцин з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді нагородили почесними грамотами  районної державної адміністрації та районної ради, медалями  за активну життєву позицію та вагомий внесок в розвиток Марківського краю.

Після церемонії нагородження відбувся святковий концерт до Дня Конституції та Дня Молоді України. Завершився святковий захід дискотекою для молоді.

   

« повернутися до списку новин