Марківська районна рада

Районна спартакіада з легкої атлетики, присвячена Дню Перемоги

Переглядів: 455

11 травня 2018 року на ФСК «Нива» відбулася районна спартакіада з легкої атлетики, присвячена Дню Перемоги.

В змаганнях взяли участь учні 7 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району  та учні 1 – 2 курсу Марківського професійного аграрного ліцею.

Метою змагань було пропагування  здорового способу життя, залучення учнів до занять фізичною культурою та спортом.

Програма спартакіади включала в себе наступні види: біг 60 м, біг 100 м, біг 800 м, біг 1000 м, стрибки у довжину з розбігу, естафетний біг 4 х 100 м, міні - футбол, волейбол.

Побажати успіхів у змаганнях завітали перші керівники району голова Марківської районної ради Андрій Лигута та голова райдержадміністрації Ігор Дзюба.

Суддівство забезпечив тренерсько – педагогічний склад Марківської дитячо – юнацької спортивної школи.

За результатами змагань команда Марківської гімназії посіла перше загальнокомандне місце серед 10-11 класів, друге  - Бондарівської гімназії, третє місце виборола команда Краснопільської ЗОШ I – III ст.

Серед 7-9 класів загальнокомандне перше місце зайняла команда Марківської гімназії, друге – Курячівської ЗОШ I – III ст., третє місце посіла команда Краснопільської ЗОШ I – III ст.

Всі призери отримали кубки, грамоти районної ради та райдержадміністрації і медалі.