Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

Нагородження обдарованої молоді

Переглядів: 98

Під час урочистостей з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді 28 червня перші керівники району Андрій Лигута та Ігор Дзюба вручили грошові премії учням – переможцям обласних олімпіад 2018 року, які були виділені депутатським корпусом Марківської районної ради. Премії за призові місця отримали отримали:

I місце з предмету технічна праця посів учень 11 класу Марківської гімназії  Іван Літвінов (вчитель А.В. Вертелецький);

I місце з хімії виборов учень 9 класу Марківської гімназії Антон Косаревич (вчитель Л.А. Маргієва);

I  місце з предмету технічна праця зайняв учень 11 класу Кризької ЗОШ I – III ст. Олексій Каркачов (вчитель О.В. Пономар);

II місце з предмету обслуговуюча праця посіла учениця 10 класу Бондарівської гімназії Дар’я Гуряк (вчитель Л.С. Пономар);

II місце з предмету обслуговуюча праця зайняла учениця 11 класу Бондарівської гімназії Катерина Павленко (вчитель Л.С. Пономар);

II місце з предмету технічна праця зайняв учень 9 класу Бондарівської гімназії Артем Цалко (вчитель Л.С. Пономар);

II місце з предмету технічна праця посів учень 10 класу Марківської гімназії Микола Кривошлик (вчитель А.В. Вертелецький);

II місце з предмету технічна праця виборов учень 11 класу Марківської гімназії Максим Костромцов (вчитель А.В. Вертелецький);

II місце з хімії посів учень 8 класу Марківської гімназії Назар Шевченко (вчитель Л.А. Маргієва);

II місце з географії посіла учениця 8 класу Марківської ЗОШ I – II ст.  №1 Ірина Биканова (вчитель О.Ю. Балтік);

III місце з предмету українська мова та література зайняла учениця 9 класу Марківської гімназії Аліна Огієвич ( вчитель О.М. Шкиря);

III місце з предмету українська мова та література зайняла учениця 10 класу Марківської гімназії Тетяна Красноруцька ( вчитель Т.Ф. Мішура);

III місце з предмету технічна праця посів учень 10 класу Кризької ЗОШ I – III ст. Руслан Панченко (вчитель О.В. Пономар);

III місце з правознавства зайняла учениця 9 класу Марківської гімназії Валерія Моргосліп (вчитель А.Г. Молодєєв);

III місце з біології посіла учениця 9 класу Марківської гімназії Інна Коротун (вчитель Ю.М. Тимошенко);

III місце з фізики зайняв учень 10 класу Кризької ЗОШ I – III ст. Віталій Нестругін (вчитель О.В. Пономар).,

 

« повернутися до списку новин