Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

Проведення профілактичних заходів "Увага! Діти на дорозі !"

                ПРОВЕДЕННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ

                 «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!»

                                            

        Сектор безпеки дорожнього руху (БДР)   Марківського відділу поліції нагадує водіям, що у дітей настала пора шкільних занять. З 20 серпня по 20 вересня 2016 року на території України проводяться профілактичні заходи «Увага!Діти – на дорозі!».

        Шановні водії, будьте дуже уважні при проїзді пішохідних переходів і в місцях можливої появи дітей, а саме розміщення учбових закладів, заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинився перед «зеброю», зупиніться і пропустіть дітей, які переходять дорогу. Зверніть увагу, що переважно у період сутінок або в темний час доби під колесами автомобілів  травмуються пішоходи.

         Сектор Марківського ВП попереджає, що погана видимість та нехтування учасниками дорожнього руху правилами безпеки на дорозі нерідко стають причинами дорожньо- транспортних пригод.

          А  батькам, радимо, що для того,  щоб водії могли вчасно помітити маленьких пішоходів на дорозі,  таким учасникам дорожнього руху треба мати на одязі світлоповертаючі елементи. Це зменшить ризик потрапити в небезпеку на дорозі.

         Також звертаємось до батьків: прищеплюйте дітям навички дотримання Правил дорожнього руху. Пам’ятайте, що  найкращий спосіб виховання – це приклад дорослих. Тому навіть якщо і поспішаєте, не порушуйте правил, особливо у присутності дітей. Нагадайте дітям, що вони повинні  ходити лише тротуарами, пішохідними доріжками, та переходити проїжджу частину тільки у встановлених місцях.

 

        Сектор Марківського ВП

        ГУНП в Луганській області