Марківська районна рада

Прийом громадян

Пенсійний фонд інформує

Прийом громадян

 

             Прийом громадян в управлінні Пенсійного фонду в Марківському районі    відбувається  щодня,  крім вихідних і святкових днів. Обслуговування громадян проводиться за принципом «єдиного вікна»   з 08.30 до 16.15 – понеділок - четвер, з  08.30 до 15.15 - п’ятниця  В передсвяткові дні  обслуговування громадян скорочується на 1 годину. Прийом проводиться за адресою : смт. Марківка,  вул. Центральна 20, 2-й поверх, кабінет  4.   Вхід до приймальні вільний, тобто оформляти перепустку або ж показувати документи, що посвідчують особу, не треба.  Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістич¬ної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, матерів-героїнь приймають поза¬чергово.

           До управління Пенсійного фонду України в Марківському районі  за 8 місяців поточного  року звернулося майже 3,8 тис осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території України з питань переведення пенсії за новим місцем проживання.

           Крім того, згідно графіку протягом тижня проводиться особистий прийом  гро¬мадян керівництвом. А саме:  начальником управління Душенко Ніною Олександрівною у вівторок, першим заступником управління Гребиннюк Зоєю Миколаївною у п’ятницю, заступником управління з пенсійних питань Ткаченко Світланою Олексіївною у середу, начальником відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних  систем   Рак Ігорем Миколайовичем у четвер, головним спеціалістом-юрисконсультом  Сап’ян Алою Олексіївною у понеділок.

          Інформація, яку надає керівник або спеціаліст управління заявникові, конфіденційна.  Сторонніх осіб на особистий прийом не допускають. Щоправда, можуть бути присутні представники заявника, якщо їхні повноваження буде оформлено у визначеному порядку (наявність довіреності, яку оформлюють згідно чинного законодавства), або особи, які перебувають   у   родинних стосунках із цими громадянами)

           В основному порушені питання   вирішуються  під час прийому. Коли питання, з яким звернувся громадянин, вирішити на особистому прийомі неможливо через його складність, у такому разі заявник має написати заяву з проханням розглянути його питання. Відповідь йому нададуть через  15 днів письмово або усно (на бажання громадянина).

 

      Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України

      в Марківському районі Луганської області                                                                                         З.М. Гребиннюк