Марківська районна рада

День працівників освіти

Переглядів: 376

На передодні свята, 29 вересня поточного року, у районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, який відзначатиметься у першу неділю жовтня. Окрім власне винуватців урочистостей – учителів навчальних закладів району та ветеранів освітянської галузі – на свято завітали гості.
Привітати педагогів району прийшли заступник голови Марківської районної ради Г.Д. Худик та перший заступник ,в .о. голови районної державної адміністрації С.М. Трубіцин.
 “Всі ми, незалежно від віку і роду занять, впродовж усього життя пам’ятаємо рідну школу і щасливі роки, проведені в її стінах, свого найулюбленішого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником. Хоч би яким був життєвий шлях, яких звершень не досягла б людина, своїми професійними та моральними здобутками вона буде зобов’язана саме вчителю.
Ми шануємо мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість освітянина – учителя, вихователя, викладача, зусиллями якого твориться майбутнє України. І день працівника освіти – ще один привід, щоб висловити Вам свою вдячність за велику працю і вагомий внесок у виховання поколінь” – сказала, вітаючи освітян району Г.Д. Худик.
Проте самими лише словами шановані гості не обмежилися — багатьом освітянам з нагоди професійного свята вручили Почесні грамоти і Подяки районної ради та райдержадміністрації.
Завершив церемонію вручення нагород начальник  відділу освіти Марківської РДА А.С. Бородавка та побажав вчителям і ветеранам освітньої галузі міцного здоров’я, щастя, миру, добра,  натхнення, нових творчих здобутків.
Аматори сцени районного Будинку культури і вихованці Центру дитячої творчості підготували для присутніх святковий концерт.

 

 « повернутися до списку новин