Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

Голова районної ради звітував перед президією районної організації ветеранів ім. А.І. Єременка про свою діяльність за 2016 рік

Сьогодні, 29 грудня 2016 року голова Марківської районної ради А.К. Лигута звітував перед президією районної організації ветеранів ім. А.І. Єременка про свою діяльність за 2016 рік.

Андрій Костянтинович у своєму виступі підвів підсумки роботи районної ради за 2016 рік та окреслив перспективи на 2017 рік.

Також він відмітив високу активність роботи депутатів  районної ради , серед яких є три представники ветеранської організації (Тищенко Н.М., Сопільник Т.М., Старостенко М.Д.).

Проблемам , з якими звертаються члени районної організації ветеранів до голови районної ради, завжди приділяється належна увага та прикладається максимум зусиль для їх вирішення.

Голова районної ради наголосив на необхідності гідного відзначення в районі 30 – ти річчя створення районної організації ветеранів ім. А.І. Єременка. Підтримку депутатського корпусу з даного питання він гарантував.

Всіх присутніх Андрій Костянтинович привітав з наступаючим Новим 2017 роком та Різдвом Христовим. Побажав миру, добра, сімейного тепла та затишку в кожну родину.

« повернутися до списку новин