Марківська районна рада

На базі Марківської гімназії відбулися змагання з шахів, шашок та настільного тенісу

Переглядів: 582

16 березня 2017 року на базі Марківської гімназії відбулися змагання з шахів,  шашок та настільного тенісу серед учнів 5 - 11 класів шкіл району та учнів  Марківського аграрного професійного ліцею .

Учасників змагань привітали заступник голови Марківської районної ради Г.Д.  Худик, начальник відділу освіти райдержадміністрації А.С. Бородавка,  начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації П.М. Якимчук та  побажали всім гарного настрою, успіхів у навчанні, наполегливості та перемоги  у змаганнях.

Після напруженої  боротьби визначено переможців та призерів.

Настільний теніс:

I місця зайняли Яна Зеленська та Артем Дись, Олександр Кривовіца та Дар’я Базікало;

II місця – Юлія Прищепа та Олексій Меженський, Тимофій Воробйов, Яна Тарабановська;

III місця – Аліна Байорок та Владислав Сімонов, Олександр Гирман та Ангеліна Єманова.

Шахи:

I місця зайняли Ангеліна Зелик та Вадим Стародубцев, Настя Скнаріна та Назар Шевченко;

II місця – Вікторія Волошина та Сергій Гура, Антон Мішура та Марина Погребенко;

III місця – Влада Леліва та Сергій Брюховецький, Денис Сущенко та Юлія Мурліна.

Шашки:

I місця зайняли Вікторія Торба та Андрій Купрійов, Владислав Щербина та Тетяна Золотоверх;

II місця – Анна Гармаш та Дмитро Онопрієнко, Микола Курячій та Анжеліка Марченко;

III місця – Ліза Зеленська та Олексій Каркачов, Олександр Гелетей та Луїза Рункевич.

Всі учасники отримали грамоти райдержадміністрації та районної ради, а за  перші місця медалі.

Визначили і загальнокомандні місця:

Серед  5 – 9 класів Кубок переможця отримала команда Марківської гімназії.  На другому місці спортсмени Бондарівської гімназії, на третьому –  Марківська ЗОШ №1 I-II ст.

Серед 10 – 11 класів володарем Кубку стала команда Краснопільської ЗОШ I  - III ст., на другому місці команда Кризької ЗОШ  I - III ст., на третьому  команда Кабичівської ЗОШ I - III ст.