Марківська районна рада

Вібувся черговий футбольний матч "Нива" (смт. Марківка) - "Маяк-2" (смт. Новопсков)

Переглядів: 720

Марківська "Нива" продовжує свою участь у відкритому  чепіонаті з міні-футболу Новопсковського району.

Так, 5 лютого вібувся черговий матч Команда "Маяк-2" цього  разу була суперником для гравців "Ниви".

З перших хвилин матчу команда Марківщини взяла на себе  перевагу у грі. Відкрив рахунок Андрій Ткаченко, влучно  відправивши до воріт суперника м'яч. Далі гол був  Володимира Білокобильського. Також Дмитро Андрієнко  подарував команді ще один гол.

Таким чином, перша частина матчу "Маяк-2" - "Нива"  (Марківка) завершився з рахунком 0-3 - повела марківська  команда.

Другий тайм гри став ще більш насиченим атаками та  голами, але свою превагу футболісти "Ниви" змогли відстояти в повній мірі. Максим Тищенко став наступним, хто забив черговий гол. Також Андрій Ткаченко подарував ще два забиті м'ячі, потім був гол Ростислава Федорковського. Капітан команди "Нива" (Марківка) - Олександр Білик під час цього матчу став автором також двох голів. Завершив гру влучний удар Максима Тищенка по воротам суперника.

До воріт марківської команди суперник зміг забити два м'ячі.

Кінцевий результат матчу "Маяк-2" - "Нива"(Марківка) - 2-10.

Дякуємо нашим футболістам за чергову перемогу!!! Ми пишаємося кожним голом, кожним матчем, кожною перемогою!!! Бажаємо вам продовжувати у потрібному напрямку! Завжди віримо в марківський футбол, завжди ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!!???

Вікторія Кліщова – прес-секретар команди «Нива»