Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

З Днем фізичної культури та спорту України!

Переглядів: 374

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя: фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Марківщина завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.

Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків. Але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району – це пріоритетне завдання районної ради.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

З повагою, голова районної ради Андрій Лигута

 

 

 

 

 

« повернутися до списку новин