Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

Справжне свято для дітлахів

Переглядів: 299

19 грудня 2017 року у Марківському районному Будинку культури відбулося районне свято, найшанованішими гостями якого були діти -сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти - інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Привітати з Днем Святого Миколая завітали голова районної ради Андрій Лигута та перший заступник голови, в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Трубіцин.

«День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у щасливе майбутнє українських дітей. Адже саме у цей день, на Миколая, здійснюються дитячі мрії» – сказав Андрій Костянтинович Лигута. 

Усім дітлахам було вручено солодкі подарунки та фрукти. Під час свята малеча із задоволенням розважалася, співала пісні, брала участь у конкурсах та читала вірші.

Цього ж дня керівники району відвідали комунальний дошкільний навчальний заклад ясла – садок №3 «Колосочок», де привітали вихованців дошкільного закладу зі святом Святого Миколая Чудотворця та почастували їх солодкими подарунки та вручили настільні ігри.

 

« повернутися до списку новин