Марківська районна рада

Футбольний матч "Нива"(Марківка) - "Шахта ім.Мельнікова" (Лисичанск).

Переглядів: 661

27 серпня на стадіоні «Нива» в Марківці відбувся матч між командами «Нива»(Марківка) та «Шахта ім.Мельнікова» (Лисичанск).

Цього разу «Нива» продемонструвала зібраність, на яку так довго чекали.

Майстерні передачі, зіграні та відпрацьовані комбінації – ось чим запам'яталася команда Марківщини.

Перші хвилини гри не могли чітко виділити хто з команд був кращим. Та все ж відкрили рахунок гравці Лисичанська.

Вже, напевно, помічено з боку, що подібні моменти слугують тільки поштовхом для «Ниви». Цей гол у свою чергу надихнув і, в якійсь мірі, підкинув азарту марківським гравцям. І як результат – гол. Зрівняв рахунок – Максим Тищенко.

Далі гра стала ще більш напруженою та непередбачуваною. Не стихали гасла підтримки на трибунах і не вгамовувались футбольні баталії на полі.

І Максим Тищенко знову зміг забити гол.

Та перша частина матчу завершилася з нічейним рахунком – 2:2.

Другий тайм був не менш запеклішим та інтригуючим. Атака за атакою, удар за ударом змушували нервувати всіх присутніх на стадіоні. Та,  на жаль, ще один гол був у воротах «Ниви».

Незлічена кількість гольових моментів не принесла Марківці потрібного результату.

Кінечний результат зустрічі «Нива»(Марківка) – «Шахта ім. Мельнікова»(Лисичанск) 2:3.

Слід відмітити, що «Шахта ім.Мельнікова» є лідером обласного Чемпіонату з футболу. Тому даний рахунок у свою чергу є на справді не аби яким результатом для марківської команди.

Тому всій команді щиро дякуємо за достойний виступ. Даний матч показав у повній мірі справжню згуртованість команди. Довів на стільки футбол важливий на Марківщині. Адже, навіть ремонтні роботи на стадіоні, не завадили великій кількості вболівальників прийти і підтримати команду на полі.

І, чесно кажучи, під час гри всі впізнавали «Ниву». Ту саму зібрану, споріднену футболом «Ниву», нашу марківську «Ниву».

Байдуже, що рахунок трохи переважив на бік суперника, здається, що у команди відкривається друге дихання…

Хочеться вірити, що цей настрій збережеться і на наступних матчах, що незабаром відбудуться.

Натхнення на полі та незламної сили духу!

Адже, ми так ВІРИМО В КОМАНДУ МАРКІВЩИНИ!!!