Марківська районна рада
Марківський район, Луганська область

З Днем Соборності України!

Переглядів: 348

 

Шановна громадо!

Закінчується зимовий святковий цикл - три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а  Україна єдиною.

На Водохреще цілюща свята йорданська вода завжди була здатною вигнати за поріг чвари й ненависть, натомість оберігала від зла, зціляля й об'єднувала душі, сприяла тому, щоб люди ставали ближчими один до одного.

Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних  свят, понад 90 років тому відбулась вікопомна подія для всього українського народу - 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно - Українська Народна Республіка - об'єдналися в самостійну соборну державу.

Історичний досвід постійно нагадує - головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є єдина держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі.  У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо - на Поліссі чи на Донбасі, Слобожанщині чи Галичині - ми  є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття.

В єдності - наша сила! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою,

голова Марківської районної ради                     А.К. Лигута 

 

« повернутися до списку новин