Марківська районна рада

Електронне пенсійне посвідчення

Електронне пенсійне посвідчення

 

Відповідно до Постанови КМУ від 05.11.2014 р. № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» запроваджено електронне пенсійне посвідчення

Електронне пенсійне посвідчення  - удосконалений платіжний інструмент, що поєднав у собі функції банківської платіжної картки та пенсійного посвідчення. Це абсолютно новий продукт, що не має аналогів в Україні.

Спеціально для пенсіонерів Ощадбанк спільно з Пенсійним фондом України реалізував цей інноваційний проект - електронне пенсійне посвідчення. Разом із пенсійною платіжною карткою Ощадбанку пенсіонер отримує ідентифікаційне посвідчення з електронним цифровим підписом власника.

Тепер перед пенсіонерами відкриваються нові можливості. В день зарахування пенсії Пенсійним фондом вони отримують СМС - повідомлення від банку про надходження коштів на рахунок. Отримати гроші можливо в найближчому відділенні Ощадбанку чи в будь-якому банкоматі Ощадбанку без жодних комісій.

Крім того, пенсійна картка має електронний цифровий підпис, що надає можливість отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади. Відтепер навіть з дому можливо переглядати на веб-порталі послуг Пенсійного фонду інформацію з електронної пенсійної справи про розмір пенсії та її скла­дові, дані про страховий стаж, заробіток, сплачені внески. Електронне пенсійне посвідчення надає можливість написати звернення або подати заяву на призна­чення чи перерахунок пенсії через Інтернет без відвідування Пенсійного фонду.

Також це електронне пенсійне посвідчення надає можливість здійснювати банківські операції та безготівкові платежі, отримувати чи поповнювати готівко­вими коштами картковий рахунок, оперативно, без черг розраховуватись за комунальні послуги . І це ще не все. Є можливість  контролювати гроші та керувати ними через Інтернет в «Ощад 24/7» з дому в будь-який час.

Звертаємо увагу: термін дії електронного пенсійного посвідчення як платіжної картки - три роки за умови проходження фізичної ідентифікацію у відділенні банку кожні шість місяців в перший рік дії картки, в наступні роки - раз на 12 міся­ців.

  

Начальник відділу  обслуговування громадян    Пенсійного фонду

України в Марківському районі  Луганської області                                 Тетяна Ярославцева