Марківська районна рада

До дня працівника соціальної сфери

До дня працівника соціальної сфери

 

Пенсійний фонд відіграє значну роль в системі соціального захисту населення , оскільки його діяльність спрямована на захист вразливої частки громадян.

Забезпечують  стабільну роботу управління висококваліфіковані спеціалісти.  Сьогодні в управлінні працюють 34 державних службовця, з яких 32 мають вищу освіту, 2 спеціалісти навчаються у вищих учбових закладах.

Авторитет управління ґрунтується, перш за все, на розв’язанні життєвих проблем пенсіонерів, а метою діяльності є захист соціальних інтересів конкретної особи. На обліку в управлінні  понад 19 тисяч пенсіонерів, з них більша частина це тимчасово переміщені особи із зони АТО.  Кожен з них завітав до відділу обслуговування громадян, який очолює Тетяна Ярославцева, та отримав ґрунтовні відповіді на свої питання.

 Незважаючи на постійне зростання кількості пенсіонерів, спеціалісти відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, забезпечують  своєчасну підготовку виплатних документів. Всю цю нелегку роботу координує досвідчений фахівець Світлана Скляр.

Програмне забезпечення роботи управління  постійно підтримує начальник відділу ведення електронних реєстрів Ігор Рак та головний спеціаліст Оксана Скиба.

Бюджетно-фінансовий відділ управління, начальник Наталія  Скиртач  та двоє головних спеціалістів Людмила Романенко та Тетяна  Лигута,  щоденно фінансують виплату пенсій.

Головний      спеціаліст по роботі з персоналом Ірина  Тарабановська уміло і кваліфіковано проводить кадрову роботу. Так в управлінні добре себе зарекомендували молоді фахівці  Юля Сич, Юля Лебедєва, Євгенія Ткаченко, Олена Щербак, Олена Гноєва, Інна Полтавська.

Начальник управління  Ніна Олександрівна   фахівець своєї справи і талановитий організатор. Завдяки її зусиллям забезпечена впровадження єдиних стандартів і сучасні технології обслуговування громадян.

Щоденне піклування про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт винагороджуються вдячністю і повагою людей.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам соціальної сфери  та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.

 

Перший заступник начальника управління                Зоя Гребиннюк