Марківська районна рада

Централізована система призначення пенсій

Централізована система призначення пенсій

 

        З 1 липня 2016 року Управління Пенсійного фонду України в Марківському районі Луганської області розпочало працювати в централізованій системі призначення пенсій. 

       Раніше для призначення пенсії необхідно було надати  оригінали та копії різних документів, а тепер всі документи сканують і фахівець Пенсійного фонду  працює в електронному режимі. 

       Яка вигода від цього пенсіонеру ?  Ось, наприклад, поши¬рена нині ситуація: людина працювала в одному місті , а зареєстрована була у іншому, тож мусила їхати туди з приводу призначення пенсії. Сьогодні цього робити непотрібно. Незалежно від місця своєї реєстрації людина може зайти в будь-яке управління й отрима¬ти консультацію з питань пенсійного забезпечення. Якщо у громадянина виникли сумніви  чи правильно йому в районному управлінні Фонду нарахували пенсію. Він звертається із цим питанням у головне управління. Раніше, наприклад, щоб дати від¬повідь, головне управління мало затребувати його паперову пенсійну справу. На це витрачало¬ся багато часу. Тепер в головному управлінні  на своєму комп'ютері фахівець відкриває справу в електронному вигляді й дає відповіді на всі запитання.

       Зі сканованими документами зручно працювати . Кожен запис, кожну печатку можна збільшити до потрібного розміру, щоб розі¬братися, що ж насправді написано. Крім того електронна система надійна , бо система, в якій містяться пенсійні справи, є корпоративною. Працювати в системі може лише фахівець Пенсійного Фонду, який має спеціальний доступ. Система пропускає лише тоді, коли коди й паролі введено пра-вильно. Комп'ютерна програма не дозволяє ні громадянинові, ні сторонньому працівникові Фонду на свій розсуд скоригувати якісь дані.

        Запровадження централізованої системи призначення пенсій дозволить скоротити строки призначення пенсії. Та забезпечить якісне обслуговування громадян..

 

Перший заступник начальника управління

Пенсійного фонду України в  Марківському районі                  Зоя Гребиннюк